Kniha : Jak vystoupit z bludného kruhu

Opakují se Vám v životě nějaké situace a nevíte, jak z toho ven?

Chcete tomu nejen porozumnět, ale hlavně to už konečně změnit?

Ráda Vám pomohu pochopit, proč to tak je. Ráda Vám pomohu se rozhodnout ke změně. Možná máte teď obavu, že právě Vám už nikdo nepomůže.

Žít trápení jakéhokoli druhu je zbytečné. Jen ty kroky, něco s tím udělat, jsou jen a jen na Vás. Bude mi potěšením právě Vás těmito kroky provést.

Jak to zařídit, abychom my řídili svou mysl a ne ona nás?

 • Dovolila jsem si být po dlouhé době konečně sama sebou
 • Mohu se svobodně vyjadřovat, říkat, co si myslím, dělat to, co považuji za správné a ne to, co by po mně chtěli jiní.
 • Žiji krásný život, plný láskyplných vztahů. Mám práci, která mi dává smysl a dělá radost.

I vy to tak můžete mít. Co je třeba pro to udělat?

S čím Vám mohu pomoci?

Dnes žiji život takový, jaký jsem si představovala. Ale nebylo to tak vždycky. Mívala jsem velký strach si o něco říct. Neuměla jsem se zastat ani sebe, ani druhých. Ti průbojnější toho hojně využívali. Navíc jsem se po každé události dlouho trápila a přemýšlela proč to tak je, když já to s každým myslím jen dobře.

 • Pochopení
  Na příkladech Vám zprostředkuji pochopení jak vznikají v životních situacích určité vzorce - progarmy, podle kterých se následně odvíjí náš život.
 • Rozhodnutí
  Pokud ještě váháte a bojíte se udělat změnu ve svém životě inspiruji vás k prvním krokům.
 • Praktické kroky
  Nabídnu Vám praktické kroky ke změně. Vy sami si vyberete způsob, techniku, vedoucí ke zkvalitnění života. Pracovní listy vám pomohou určit, se kterou životní oblastí začít .
 • Výsledkem bude
  Budete se cítit šťastní, milovaní, spokojení sami se sebou. Budete si řídit svůj život tak, jak si přejete vy.

Reference

Ten, kdo žije celkem šťastně jako já, dá autorce knížky za pravdu. Cítím, že to v životě funguje přesně tak, jak popisuje. Každý asi známe nějakého notorického smolaře, ať už se jeho problémy týkají zdraví, vztahů nebo třeba práce. Doporučuju každému, kdo se sám sebe často ptá: " Proč zrovna já?"
JanaVychovatelka
Velmi inspirativní kniha, která nabízí pochopení smyslu života. Lidé si mylně myslí, že vnímání reality nelze změnit. Je vhodná pro každého člověka, který je rozhodnutý si tvořit život podle sebe.
JirkaInformatik

O autorce

Celý můj profesní život jsem pracovala s dětmi. Byla jsem úspěšnou sportovní trenérkou. Vždy jsem věděla, že ve sportovním výkonu i tréninku je potřeba radost z činnosti. A to nejen u dětí. A tak mi kromě studia sportu učarovalo i studium psychologie. Své zkušenosti jsem uplatnila i při učení na základní škole. Stále víc a víc mne zajímaly možnosti, jak ulevit dětem od jejich trápení. Tím víc, čím více jsem začínala chápat, že vše co ty děti prožijí, si ponesou dál do života. Stala jsem se terapeutkou metody RUŠ. Devět let pomáhám svým klientům, zpracovávat vzorce - programy, díky kterým se dostávají do nepříjemných životních situací. Stále však kolem sebe vidím zbytečně se trápící lidské bytosti. A těm bych ráda poskytla možnost pochopit, že to můžou mít v životě i jinak. Pomocí jednoduchých technik vykročit na cestu šťastným životem.

 • Na příkladech pochopíte, podle jakého principu se odvíjí naše životy
 • Pochopíte jak vznikají vzorce - programy, ovládající naše jednání
 • Z toho, co znám, jsem vybrala ty nejjednodušší techniky na jejich zpracování
 • Díky tomu můžete vystoupit z kolotoče událostí a sami rozhodovat o svém životě
 • Praktické pracovní listy Vám pomohou začít

Představte si ten pocit, kdy se ráno vzbudíte a víte, že dnes vás čeká krásný den. Víte, že vy se budete usmívat na své okolí a odměnou vám budou i ty tváře, které vy dokážete rozsvítit úsměvem. Víte, že jste milovaní.

Mít klid v duši Vás bude stát několik minut po ránu nebo před spaním. Tak jako si čistíme každý den zuby. Opravdu stojí za to věnovat stejný čas očištění svého vědomí od programů, které Vám neslouží.

 

Tento eBook Vás bude stát 349,- Kč

Kdysi jsem své trápení řešila tak, že jsem si někomu postěžovala. Pomohlo to jen na chvilku. A navíc se mi stále nějaké věci vracely. Pochopila jsem, že tudy cesta nevede. Díky informacím v knize už nemusíte procházet tu cestu, kterou jsem prošla já. Zkoumat, hledat. Stačí vybrat si techniku a pustit se do díla. Do tvoření svého života. Opravdová hodnota eBooku je mnohem vyšší. Já však vím, že když je člověk v problémech, ty finanční s nimi jdou ruku v ruce. 

Možná byste se teď chtěli zeptat :                    Je jisté, že na mne techniky budou fungovat? Ráda bych vám řekla ano, ale to nemohu. Může se stát, že někdo potřebuje individuální pomoc. Pak dostane tip, kde se poradit. Nicméně většině lidí techniky fungují. Každopádně samotné pochopení fungování našich myšlenek je obrovským přínosem.

Pokud zjistíte, že to není to, čím se chcete zabývat?  Záleží mi na tom, abyste měli z eBooku co největší užitek.  Takže pokud to není nic pro Vás, nabízím 14ti denní garanci vrácení peněz.

Pro Vás, co se rozhodnete žít život ve své režii mám DÁREK.

Po uplynutí garanční doby ode mne obdržíte velmi příjemnou a silnou očistnou řízenou meditaci zcela zdarma.