Metoda RUŠ

Metoda RUŠ je vědomý a logický způsob práce s lidským podvědomím. Touto metodou se můžete zcela zbavit svých potíží a problémů nejrůzněšího charakteru. Problémy, které si vyřešíte jsou pryč, jednou provždy. 

Mně osobně pomohla metoda RUŠ k obrovské svobodě. Ke svobodě vyjadřovat sama sebe, ke svobodě říkat to, co si myslím. Také díky ní vím, že můžeme žít šťastný život, být zdraví, mít krásné vztahy. Vše, co se nám v životě děje, je následkem toho, jak jsme různé situace z dětství posoudili a uložili si do podvědomí. Tyto naše uložené myšlenky - programy lze vyhledat a vyřešit. Výsledkem jsou změny našeho pohledu na život a dění v něm. Pochopila jsem, že je zbytečné žít se svým trápením. A protože mi tato metoda velmi pomohla, rozhodla jsem se stát terapeutkou Metody RUŠ a pomáhat ke štěstí i dalším lidem.

Terapie

Kontakt pro objednání, případně pro bližší informace: e-mail - jita@sumak.cz , nebo tel. +420602884111

ACCES BARS

Jaké by to bylo žít život s lehkostí? Při Bars sezení je ošetřeno a spuštěno 32 bodů na hlavě. V těchto bodech jsou nashromážděny naše myšlenky, přesvědčení, postoje. Procesem se rozpouštějí bloky a různá zatížení. I ta, která jsme zapomněli, vytěsnili. Ošetření je příjemné, poskytuje lehkost také tělu.

 

Kontakt: Mgr. Jitka Hauerlandová mail: jita@sumak.cz tel. +420602884111, praktik metody ACCES BARS 

Kvantová terapie

Při kvantové terapii se dostanete do stavu absolutního klidu, hlbubokého soustředění a čistého uvědomění. V tomto stavu dokáží naše myšlenky změnit skutečnost požadovaným směrem. Je to jednoduchá metoda, která čerpá z poznatků kvantové fyziky. Vychází z předpokladu, že vše je tvořeno kvantovými částicemi. Tyto neustále kmitají. Proto je možné skutečnost ovlivnit pomocí kvantové vlny. Albert Einstein jednou řekl, že život sa dá žít dvěma způsoby. První je ten, že nic v životě není zázrak. A druhý je ten, že všechno je zázrak.

,Kontakt: Mgr. Jitka Hauerlandová, mail: jita@sumak.cz, tel. +420602884111 

Teším se na každé setkání i telefonát. Ze všeho největší radost mi dělají pozitivní změny, které se vám po terapiích dějí.

Cena terapie je 800,- Kč za hodinu.

U Metody RUŠ je třeba vyhradit si tři až čtyři hodiny času. Tato metoda je však velmi komplexní. Za tuto dobu lze vyřešit zásadní programy, bránící žít šťastný a spokojený život.

Access bars terapie trvá 60 až 90 minut. Je velmi příjemná, uvolňující.

Kvantová terapie je rovněž příjemná a uvolňující. Časově záleží na tom co klient řeší.

Podrobnější informace a případně návod, jak si některé z metod vyzkoušet samostatně najdete v ebooku zdarma.

Bližší informace: mail: jita@sumak.cz, tel. +420602884111